Metoda EFT – Technika emoční svobody

Pomocí lehkého ťukání na akupunkturní body při současné koncentraci na své pocity dochází ke změnám v energetickém systému a k jeho navrácení zpět do stavu rovnováhy.

Emotional Freedom Techniques v doslovném překladu Techniky emoční svobody, když půjdeme do důsledku, tak se spíše jedná o techniky pracující na principu uvolnění emocí. EFT patří mezi alternativní psychoterapeutické techniky postavené na teorii, že negativní emoce jsou způsobeny poruchou v energetickém poli těla nebo ji naopak vyvolávají.

Čím se zabýváme

Proč zrovna s EFT k uzdravení?

Metoda EFT patří mezi metody energetické psychologie, které velmi efektivně spojují práci na psychické a fyzické úrovni, čímž obvykle rychle dosahují skvělých výsledků jak při léčbě psychických, tak fyzických problémů.

S čím vám může EFT pomoci?

Pomůže Vám odstranit a vyřešit:

  • strachy a fobie

  • stres

  • deprese

  • úzkost a paniku

  • vztahové problémy

  • nízké sebevědomí

  • stud a vinu

  • finance a kariéru

  • fyzické bolesti

a mohli bychom pokračovat dál…

Toto všechno jsou důvody, které dělají EFT univerzální léčebnou metodou, nemá totiž žádné limity v použití.

Limitem může být pouze naše vlastní mysl s tou se ovšem vypořádáme pomocí EFT.

Co vám dá EFT? Svobodu

Nevíš kam dál?

Využijte hodinovou konzultaci, kde se zaměříme na vaše aktuální problémy. Poradíme vám jaká terapie je pro vás vhodná.

Využij konzultaci zdarma

Objednat konzultaci

Nabízené služby v projektu Vědomě k sobě.cz

Terapie

Přejít na terapie

Pokud potřebujete okamžitou pomoc máme pro vás na výběr ze dvou druhů terapií. 

Terapie metodou EFT a kvantové terapie

Tato terapie probíhá osobně nebo online. Její velkou předností je příjemná atmosféra a vedený rozhovor terapeutem, který si s vámi povídá o všem co vás tíží. Pomocí metody EFT vás zbaví všech neduhů. Technika EFT, při které se využívá poťukávání na jednotlivé body meridiánů, je rychlá, jednoduchá a účinná. Nechte svoji energii proudit a proťukejme se k vašemu zdraví, lásce a pohodě.

Osobnostní rozbor a kvantové terapie

Při této terapii využívá terapeut v první fázi vykládací karty, které mu ukáží váš aktuální stav a rozkryje to, co vás nejvíce tíží. V druhé fázi terapeut pracuje s informacemi z kvantového pole a pomocí řízeného rozhovoru se systematicky společně dostanete do všech vašich blokád, které odstraníte.

Webináře

Přejít na webináře

Nově jsme se rozhodli vám nabídnout online webináře.

Cílem prvního webináře je pomoci  lidem, kteří hledají informace jak ve svém životě něco změnit a neví jak na to. Dozvíte se, co je metoda EFT, kde a kdy se dá použít, v čem může pomoci. Po absolvování webináře budete schopni ji aplikovat sami na sobě.

Cílem webináře Restart je pomoci lidem, kteří chtějí ve svém životě něco změnit a potřebují v tom pomoci. Společně zpracujeme všechno co vás trápí. Získáte roční podporu našeho týmu. Po absolvování webináře budete znát techniky, kterými dokážete pomoci sami sobě i svým blízkým.

eBook

Přejít na eBooky

Máme pro vás připravené dva eBooky zdarma a jeden placený.

eBook START je zdarma a seznámí vás s projektem Vědomě k sobě.cz.

eBook Vědomá transformace, který je zdarma, vás seznámí s tím, jak funguje zrcadlení, zákon přitažlivosti a jak funguje přitažlivost srdce.

eBook Proťukejme se vědomě k sobě je určen lidem, kteří jsou připraveni a jsou na své cestě „osobního rozvoje“, „duchovní cestě“, „transformace vědomí“, to je jedno, jak to nazveme a chybí jim k tomu „berlička“.

Nevíš kam dál?

Využijte hodinovou konzultaci, kde se zaměříme na vaše aktuální problémy. Poradíme vám jaká terapie je pro vás vhodná.

Využij konzultaci zdarma

Objednat konzultaci

Terapeut EFT

Ivana

Telefon

773 091 260

E-mail

ivana@vedomeksobe.cz

Od roku 2013 si utvářím svůj život jak chci já sama. Pochopila jsem, že žít v radosti a lásce mi dává smysl. Miluju metodu EFT a kvantovou terapii. S pomocí těchto technik jsem od základu změnila vnímání sebe sama a i života kolem sebe. Což mě také přivedlo k absolvování kurzu terapeuta. Při terapeutické práci je mojí velkou předností empatie. Miluju situace, kdy človíček, který přišel na terapii „s batohem” plným starostí a bolístek, nakonec odchází „s batohem” prázdným.

Reference

Napište nám

Kontakt

VĚDOMĚ K SOBĚ
Ivana Špaldoňová
Damnov 3
348 15 Planá
IC : 41640489
Telefon: 773091260