Kvantová terapie

Kvantová terapie pracuje s informacemi v kvantovém poli. Do tohoto pole si všichni zapisujeme informace prostřednictvím našich každodenních prožitků, které formují naše vzorce chování a kvalitu buněk na fyzické úrovni. Při této terapii dochází k přepsání nám škodlivé informace, která aktivuje samoléčebný proces.

Jak funguje kvantová terapie?

Co je kvantová terapie?

Při kvantové terapii dochází ke změně vlastního myšlení a vědomí. Tato technika pracuje s tím, že všechno je energie. Při kvantové terapii dochází ke změně naší reality, těla prostřednictvím vlastních myšlenek a vyslaných záměrů. Díky této terapii v sobě dokážete aktivovat vlastní vnitřní sílu a změnit svůj pohled na váš život.

Co dokáže kvantová terapie?

Kvantová terapie vám umožní pochopit hlubší souvislosti smyslu bytí. Tato terapie vám pomůže uzdravit jakékoliv fyzické, psychické nebo emoční potíže.

Co je to kvantování?

 Kvantování  je proces kdy pečujeme o naše tělo a mysl.  Podle míry zahlcenosti naší mysli nebo těla, potřebujeme buď odstranit nebo opravit nevhodné a škodlivé programy.  \V tomto procesu dochází k přepisu informací v buňkách a jejich obnově.

Nevíš kam dál?

Využijte hodinovou konzultaci, kde se zaměříme na vaše aktuální problémy. Poradíme vám jaká terapie je pro vás vhodná.

Využij konzultaci zdarma

Objednat konzultaci

Služby prováděné pomocí kvantové terapie

Terapie

Přejít na terapie

V rámci kvantové terapie vám nabízíme osobnostní rozbor a kvantovou terapii

Při této terapii využívá terapeut v první fázi vykládací karty, které mu ukáží váš aktuální stav a rozkryje to, co vás nejvíce tíží. V druhé fázi terapeut pracuje s informacemi z kvantového pole a pomocí řízeného rozhovoru se systematicky společně dostanete do všech vašich blokád, které odstraníte.

Webináře

Přejít na webináře

Kvantová terapie je i součástí webináře RESTART

Cílem webináře Restart je pomoci lidem, kteří chtějí ve svém životě něco změnit a potřebují v tom pomoci. Společně zpracujeme všechno co vás trápí. Získáte roční podporu našeho týmu. Po absolvování webináře budete znát techniky, kterými dokážete pomoci sami sobě i svým blízkým.

eBook

Přejít na eBooky

Kvantová terapie pracuje s určitými procesy v našich systémech, které vám vysvětlujeme v našem eBooku Vědomá transformace, který je pro vás připraven zdarma.

eBook Vědomá transformace vás seznámí s tím, jak funguje zrcadlení, zákon přitažlivosti a jak funguje přitažlivost srdce.

Terapeut

Petr

Telefon

608 735 655

E-mailem

petr@vedomeksobe.cz

Svojí vnitřní iniciací jsem si prošel v únoru 2018, kdy jsem prošel svou vnitřní transformací a prožil stav nirvány. Tento stav byl pro mě mým nejsilnějším zážitkem. Díky této transformaci jsem plně převzal odpovědnost za svůj život, který naplnila bezpodmínečná láska k životu, lidem a všemu živému. Plně se u mě rozvinul dar výkladu karet, vizualizací a vědomého vnímání kvantového pole.

S klienty pracuji převážně v rámci osobní energie, kdy prostřednictvím karet a kvantového pole dochází k napojení na lidskou podstatu, která mi pomáhá zjistit jejich bloky z dětství, to co je blokuje v současnosti a pomáhám jim najít vhodný životní směr.

Reference

Napište nám

Kontakt

VĚDOMĚ K SOBĚ
Ivana Špaldoňová
Damnov 3
348 15 Planá
IČ:41640489
Telefon:773091260