eBook 

Připravili jsme si pro vás eBooky o kvantovce, metodě EFT a o projektu.
eBooky jsou pro vás připravené zdarma.

eBook START

Otevřít eBook

eBook START je zdarma a seznámí vás s projektem Vědomě k sobě.cz a také s našimi příběhy. Můžete si ho přečíst zde online.

eBook Vědomá transformace

Otevřít eBook

eBook Vědomá transformace, který je zdarma, vás seznámí s tím, jak funguje zrcadlení, zákon přitažlivosti a jak funguje přitažlivost srdce. Můžete si ho přečíst zde online.

eBook Proťukejme se vědomě k sobě

Otevřít eBook

eBook Proťukejme se vědomě k sobě je určen lidem, kteří jsou připraveni a jsou na své cestě „osobního rozvoje“, „duchovní cestě“, „transformace vědomí“, to je jedno, jak to nazveme a chybí jim k tomu „berlička“.

Nevíš kam dál?

Využijte hodinovou konzultaci, kde se zaměříme na vaše aktuální problémy. Poradíme vám jaká terapie je pro vás vhodná.

Využij konzultaci zdarma

Objednat konzultaci

Náš tým

Ivana

Telefon

773 091 260

E-mailem

ivana@vedomeksobe.cz

Od roku 2013 si utvářím svůj život jak chci já sama. Pochopila jsem, že žít v radosti a lásce mi dává smysl. Miluju metodu EFT a kvantovou terapii. S pomocí těchto technik jsem od základu změnila vnímání sebe sama a i života kolem sebe. Což mě také přivedlo k absolvování kurzu terapeuta. Při terapeutické práci je mojí velkou předností empatie. Miluju situace, kdy človíček, který přišel na terapii „s batohem” plným starostí a bolístek, nakonec odchází „s batohem” prázdným.

Petr

Telefon

608 735 655

E-mailem

petr@vedomeksobe.cz

Svojí vnitřní iniciací jsem si prošel v únoru 2018, kdy jsem prošel svou vnitřní transformací a prožil stav nirvány. Tento stav byl pro mě mým nejsilnějším zážitkem. Díky této transformaci jsem plně převzal odpovědnost za svůj život, který naplnila bezpodmínečná láska k životu, lidem a všemu živému. Plně se u mě rozvinul dar výkladu karet, vizualizací a vědomého vnímání kvantového pole.

S klienty pracuji převážně v rámci osobní energie, kdy prostřednictvím karet a kvantového pole dochází k napojení na lidskou podstatu, která mi pomáhá zjistit jejich bloky z dětství, to co je blokuje v současnosti a pomáhám jim najít vhodný životní směr.

Reference

Terapie

Výklady karet

Napište nám

Kontakt

VĚDOMĚ K SOBĚ
Ivana Špaldoňová
Damnov 3
348 15 Planá
IC : 41640489
Telefon: 773091260